25.4.2010 - STŽ Kvílice |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné výsledky
kategorie: H12 2.8km 92m 9k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------------------ |
|
|
|
|
|
|
|
1.Jíra Tomáš OK Roztoky ROZ9800
B 24.51 +
0.00 |
|
|
|
|
|
|
|
2.Aschermann Daniel SK Kamenice KAM9801 C 26.11
+ 1.20 |
|
3.Hausenblas Šimon SK Kamenice KAM9803 C 26.23
+ 1.32 |
|
4.Škvor Ota SK Kamenice KAM9900 C 31.34
+ 6.43 |
|
5.Ondřejček Jiří TJ AERO Odolena Voda ODV9800
B 36.39 +
11.48 |
|
6.Borovička Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP9801 B 43.20
+ 18.29 |
|
7.Svatoš Jan TJ AERO Odolena Voda ODV9803
C 45.14 +
20.23 |
|
8.Šantrůček Vít SK Kamenice KAM9901 C 46.37
+ 21.46 |
|
9.Ransdorf Jakub KOB TRETRA Praha TAP9805 C 47.10
+ 22.19 |
|
10.Dobeš Jiří OOB Sokol Kostelec n KNC9802
C 47.35 +
22.44 |
|
11.Toms Vlastimil SKOB Slaný SLA9801 C 52.32
+ 27.41 |
|
12.Thein Filip VŠSK MFF UK Praha MFP9900 C 56.33
+ 31.42 |
|
13.Beneš Jan KOB Kladno DKL9800 C 86.48
+ 61.57 |
|
14.Zemko Zdeněk SKOB Slaný SLA9900 C 87.01
+ 62.10 |
|
15.Pelikán Lukáš VŠSK MFF UK Praha MFP9800 C 89.13
+ 64.22 |
|
16.Bartoň Pavel SK Kamenice KAM9800 C 99.21
+ 74.30 |
|
17.Baláček Jan OK Roztoky ROZ9901 C 107.41
+ 82.50 |
|
18.Tobolka Tomáš TJ AERO Odolena Voda ODV9903
C 115.19 +
90.28 |
|
Krejbich Daniel KOB TRETRA Praha TAP9901 C DISK-LIM. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Výsledky
kategorie s mezičasy: H12
2.8km 92m 9k |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
--------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1-71 2-73 3-31 4-74 5-46 6-49 7-77 8-54 9-100 |
|
1 Jíra Tomáš 24.51 5.24/4
10.08/3 12.43/3 14.44/3
17.24/3 18.27/2 19.47/1*
20.53/1* 24.21/1* 24.51/1* |
OK Roztoky 5.24/4 4.44/3
2.35/2 2.01/2 2.40/7
1.03/3 1.20/5 1.06/2
3.28/2 0.30/4 |
2 Aschermann Daniel 26.11 5.25/5
10.42/4 13.23/4 15.20/4
17.40/4 18.39/4 19.57/3
21.10/3 25.41/2 26.11/2 |
SK Kamenice 5.25/5 5.17/5
2.41/4 1.57/1* 2.20/1*
0.59/1* 1.18/1* 1.13/3
4.31/6 0.30/4 |
3 Hausenblas Šimon 26.23 4.16/1*
8.50/1* 11.25/1* 13.52/1*
16.23/1* 18.36/3 19.54/2
20.58/2 25.54/3 26.23/3 |
SK Kamenice 4.16/1* 4.34/1*
2.35/2 2.27/4 2.31/3
2.13/13 1.18/1* 1.04/1*
4.56/8 0.29/2 |
4 Škvor Ota 31.34 4.42/2
9.21/2 11.49/2 14.35/2
17.05/2 18.07/1* 25.25/5
27.42/4 31.08/4 31.34/4 |
SK Kamenice 4.42/2 4.39/2
2.28/1* 2.46/5 2.30/2
1.02/2 7.18/18 2.17/6
3.26/1* 0.26/1* |
5 Ondřejček Jiří 36.39 5.29/6
10.52/5 13.46/5 16.33/5
19.06/5 20.16/5 21.35/4
31.50/5 36.04/5 36.39/5 |
TJ AERO Odolena Voda 5.29/6 5.23/6
2.54/6 2.47/6 2.33/4
1.10/5 1.19/4 10.15/9
4.14/4 0.35/9 |
6 Borovička Tomáš 43.20 5.22/3
13.24/7 16.48/7 18.56/6
21.59/6 23.55/6 26.29/6
37.46/6 42.38/6 43.20/6 |
VŠTJ Stavební fakulta Praha 5.22/3 8.02/11
3.24/9 2.08/3 3.03/8
1.56/10 2.34/11 11.17/12
4.52/7 0.42/16 |
7 Svatoš Jan 45.14 12.20/10 18.45/9
21.48/9 24.38/9 27.11/8
28.19/8 29.45/8 40.09/7
44.34/7 45.14/7 |
TJ AERO Odolena Voda 12.20/10 6.25/7
3.03/7 2.50/8 2.33/4
1.08/4 1.26/6 10.24/11
4.25/5 0.40/13 |
8 Šantrůček Vít 46.37 14.16/11 20.43/10
23.51/10 26.39/10 29.12/10
30.22/9 31.40/9 42.00/10
46.06/8 46.37/8 |
SK Kamenice 14.16/11 6.27/8
3.08/8 2.48/7 2.33/4
1.10/5 1.18/1* 10.20/10
4.06/3 0.31/7 |
9 Ransdorf Jakub 47.10 7.27/8
12.32/6 15.23/6 19.15/7
23.25/7 25.04/7 26.31/7
41.10/8 46.41/9 47.10/9 |
KOB TRETRA Praha 7.27/8 5.05/4
2.51/5 3.52/9 4.10/10
1.39/8 1.27/7 14.39/13
5.31/10 0.29/2 |
10 Dobeš Jiří 47.35 15.23/13 23.12/12
27.22/11 31.34/11 35.40/11
37.25/10 39.07/10 41.30/9
46.55/10 47.35/10 |
OOB Sokol Kostelec n. Č.l. 15.23/13 7.49/10
4.10/11 4.12/11 4.06/9
1.45/9 1.42/8 2.23/7
5.25/9 0.40/13 |
11 Toms Vlastimil 52.32 6.07/7
13.45/8 17.53/8 22.02/8
27.31/9 40.08/11 42.15/11
43.55/11 52.01/11 52.32/11 |
SKOB Slaný 6.07/7 7.38/9
4.08/10 4.09/10 5.29/14
12.37/18 2.07/9 1.40/4
8.06/12 0.31/7 |
12 Thein Filip 56.33 9.57/9
21.16/11 28.58/12 36.59/12
43.34/12 45.05/12 47.25/12
49.34/12 55.57/12 56.33/12 |
VŠSK MFF UK Praha 9.57/9 11.19/12
7.42/15 8.01/18 6.35/15
1.31/7 2.20/10 2.09/5
6.23/11 0.36/12 |
13 Beneš Jan 86.48 25.39/16 43.45/16
52.42/16 59.02/16 67.28/17
70.16/16 73.23/16 77.10/14
85.43/13 86.48/13 |
KOB Kladno 25.39/16 18.06/18
8.57/16 6.20/15 8.26/16
2.48/14 3.07/12 3.47/8
8.33/13 1.05/18 |
14 Zemko Zdeněk 87.01 14.25/12 29.48/13
36.05/13 40.39/13 45.55/13
50.11/13 53.28/13 75.14/13
86.26/14 87.01/14 |
SKOB Slaný 14.25/12 15.23/15
6.17/14 4.34/12 5.16/13
4.16/15 3.17/15 21.46/17
11.12/16 0.35/9 |
15 Pelikán Lukáš 89.13 16.36/14 32.20/14
38.09/14 42.47/14 47.53/14
52.14/14 55.27/14 77.18/15
88.33/15 89.13/15 |
VŠSK MFF UK Praha 16.36/14 15.44/17
5.49/12 4.38/14 5.06/11
4.21/16 3.13/13 21.51/18
11.15/17 0.40/13 |
16 Bartoň Pavel 99.21 25.03/15 36.40/15
51.05/15 57.44/15 66.40/16
68.52/15 72.39/15 89.25/16
98.46/16 99.21/16 |
SK Kamenice 25.03/15 11.37/13
14.25/18 6.39/17 8.56/17
2.12/12 3.47/17 16.46/14
9.21/14 0.35/9 |
17 Baláček Jan 107.41 34.39/17 50.06/17
56.13/17 60.49/17 65.57/15
70.18/17 73.31/17 95.12/17 106.44/17 107.41/17 |
OK Roztoky 34.39/17 15.27/16
6.07/13 4.36/13 5.08/12
4.21/16 3.13/13 21.41/16
11.32/18 0.57/17 |
18 Tobolka Tomáš 115.19 41.06/18 52.44/18
67.00/18 73.35/18 82.43/18
84.50/18 88.35/18 105.28/18
114.49/18 115.19/18 |
TJ AERO Odolena Voda 41.06/18 11.38/14
14.16/17 6.35/16 9.08/18
2.07/11 3.45/16 16.53/15
9.21/14 0.30/4 |
Krejbich Daniel DISK-LIM. 33.45/ 74.21/
96.38/ 103.37/ 116.00/
121.08/ 125.24/ 129.57/
153.49/ 154.29/ |
KOB TRETRA Praha 33.45/ 40.36/
22.17/ 6.59/ 12.23/
5.08/ 4.16/ 4.33/
23.52/ 0.40/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konečné
výsledky kategorie: HDR
2.1km 66m 5k |
|
|
|
|
|
|
|
|
------------------------------------------------------------------------- |
|
|
|
|
|
1.Chaloupka Viktor SK Kamenice KAM0301 C 17.18 0ch |
|
|
|
|
2.Kovářík Tomáš SK Kamenice KAM0300 C 18.18 0ch |
|
|
|
|
3.Hovorka Metoděj KOB Dobřichovice DCE0200 C 20.23 0ch |
|
|
|
|
4.Škácha Vít OOB Slavia Praha SLP
25.58 0ch |
|
|
|
|
5.Buková Anežka NER 27.45 0ch |
|
|
|
|
6.Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha EKP0256 C 28.01 0ch |
|
|
|
|
7.Sladkovský Jan KOB TRETRA Praha TAP0202 C 28.42 0ch |
|
|
|
|
8.Marhold Přemysl OB SK Zvole ZVO0301 C 28.59 0ch |
|
|
|
|
9.Korčáková Anna OK Jiskra Nový Bor BOR
29.23 0ch |
|
|
|
|
10.Jíra Filip OK Roztoky ROZ0500 C
30.24 0ch |
|
|
|
|
|
|
|
|
11.Štor Vojtěch SKOB Roudnice nad La ROU0301 C
30.27 0ch |
|
|
|
|
12.Belzová Kateřina SKOB Slaný SLA1111 C 30.34 0ch |
|
|
|
|
13.Vančurová Monika KOB TRETRA Praha TAP0451 C 31.02 0ch |
|
|
|
|
14.Vondra Tomáš VŠTJ Stavební fakult FSP C 31.52 0ch |
|
|
|
|
15.De Heij Laura VŠSK MFF UK Praha MFP0599 C 31.53 0ch |
|
|
|
|
16.Hejsek Filip SK Kamenice KAM0204 C 32.07 0ch |
|
|
|
|
17.Dlasková Jasmína Oddíl OB Kotlářka DKP04
32.35 0ch |
|
|
|
|
18.McMahon Anežka TJ Lokomotiva Beroun LBE0250 C
32.51 0ch |
|
|
|
|
19.Švihla Filip NER 33.22 0ch |
|
|
|
|
20.Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha EKP0351 C 33.43 0ch |
|
|
|
|
21.Ježek František SKOB Slaný SLA0501 C 34.11 0ch |
|
|
|
|
22.Štorová Barbora SKOB Roudnice nad La ROU0250 C
34.18 0ch |
|
|
|
|
23.Bára Némethová NER 35.15 0ch |
|
|
|
|
24.Bartoň Michal SK Kamenice KAM0107 C 36.30 0ch |
|
|
|
|
25.Agáta Přibíková SK Praga PGP9651 C 38.35 0ch |
|
|
|
|
26.Adam Černý NER 39.14 0ch |
|
|
|
|
27.Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad La ROU0350 C
41.11 0ch |
|
|
|
|
28.Bláhová Markéta SK Kamenice KAM0254 C 42.02 0ch |
|
|
|
|
29.Picl Daniel Sokol Praha Spořilov DVP0401 C
42.12 0ch |
|
|
|
|
30.Martin Reichl SK Meteor Kačerov Pr MKP0400 C
42.15 0ch |
|
|
|
|
31.Řeháková Ludmila Sokol Praha Spořilov DVP0451 C 42.18
0ch |
|
|
|
|
32.Štraub Martin NER 44.27 0ch |
|
|
|
|
33.Cincibusová Lenka VŠTJ Stavební fakult FSP0450 C 44.28
0ch |
|
|
|
|
34.Čechmánková Anna VSK Přírodověda PVP0450 C 44.32 0ch |
|
|
|
|
35.Kubů Matyáš PSK Olymp Praha OLP0301 C 47.24 1ch |
|
|
|
|
36.Hrbková Martina SK Zbraslav OOB ZBP 49.56 0ch |
|
|
|
|
37.Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad La ROU0550 C
50.53 0ch |
|
|
|
|
38.Zwiauer Jakub NER 51.06 0ch |
|
|
|
|
39.Chuchmová Tereza NER 57.04 0ch |
|
|
|
|
40.Pecher Adam NER 59.10 0ch |
|
|
|
|
41.Kubů Julie PSK Olymp Praha OLP 62.24 0ch |
|
|
|
|
42.Šimon Holeček NER 63.30 0ch |
|
|
|
|
43.Chumová Karolína NER 65.31 0ch |
|
|
|
|
44.Šťastný Tomáš KOB TRETRA Praha TAP0401 C 66.25 0ch |
|
|
|
|
45.Gondovi KOB TRETRA Praha TAP
67.32 0ch |
|
|
|
|
46.Čechová Klára SKOB Slaný SLA0552 C 69.36 0ch |
|
|
|
|
47.Zakouřil Matyáš USK Praha VSP0400 C 78.11 0ch |
|
|
|
|
48.Bestová Tereza OOB Sokol Kostelec n KNC 80.16 0ch |
|
|
|
|
49.Hlaváček Jan OB SK Zvole ZVO 115.04 0ch |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|